Міжнародний бізнес-клуб

підприємців Конс на Бі$

Політика конфіденційності

Умови повернення

Умови попереднього замовлення послуг

Постачальник послуг

Попередження

Політика конфіденційності

Ми відповідально ставимося до обробки та зберігання персональної інформації споживачів послуг Конс на Бі$, а також відвідувачів сайту https://kons-na-bis.com/. Персональна інформація — будь-яка інформація про особу, яка дозволяє прямо чи опосередковано ідентифікувати цю особу, включаючи персональні дані, у розумінні законодавства про захист персональних даних. Ця Політика конфіденційності містить опис різновидів персональної інформації, які ми отримуємо від користувачів наших сайтів (у тому числі мобільної версії сайту) та клієнтів Конс на Бі$. Крім того, у цьому документі ми детально описуємо способи та методи збирання та обробки вашої персональної інформації.

Яку інформацію ми збираємо та навіщо

Інформація, яку ви надаєте нам

Конс на Бі$ збирає та обробляє наступну інформацію: ім'я, прізвище та по батькові користувача (клієнта), поштову адресу, адресу електронної пошти та телефон. Ми збираємо лише ті дані, які ви надаєте нам добровільно.

Крім того, коли ви відвідуєте наші веб-сайти, ми можемо отримувати певну інформацію про вас автоматично. Така інформація може включати: вашу IP-адресу, відомості про операційну систему вашого комп'ютера/мобільного пристрою і тип браузера, тип вашого пристрою, унікальний ідентифікатор пристрою (UDID) або ідентифікатор мобільного обладнання (MEID) вашого мобільного пристрою, адресу сайту, на якому було розміщено посилання про нас та інформацію про сторінки, які ви відвідали на нашому веб-сайті.

Ми можемо використовувати вказану інформацію для управління, технічного обслуговування та налаштування нашого веб-сайту та сервісів. У цій Політиці конфіденційності ми також надаємо додаткову інформацію про те, як ми використовуємо файли cookie.

Метод та місце обробки персональної інформації

Метод обробки

Обробка персональної інформації здійснюється з використанням комп'ютерів та (або) засобів автоматизації відповідно до організаційних процедур та методів, що відповідають цілям збору даних.

У деяких випадках, збирана персональна інформація може бути доступна певним категоріям відповідальних осіб компанії Конс на Бі$ (оператора даних), пов'язаних із забезпеченням функціонування сайту (наприклад, адміністрація, відділ продажу, відділ маркетингу, кол-центр, юридичний відділ, системні адміністратори), або стороннім організаціям (таким як сторонні постачальники технічних послуг, поштові організації, постачальники послуг хостингу, компанії-постачальники інформаційних технологій, служби зв'язку), яким ми доручаємо, у разі потреби, виконувати функції

Місце обробки даних

Дані обробляються в будь-яких місцях, де знаходяться сторони, що займаються їхньою обробкою. За додатковою інформацією слід звертатися до нас (оператора даних та власника бази даних).

Використання персональної інформації

Конс на Бі$ не продає, не передає та не повідомляє персональну інформацію клієнтів та користувачів сайту третім особам.

Конс на Бі$ зберігає за собою право використовувати та повідомляти будь-яку інформацію про вас, у випадках, прямо встановлених законом, нормативно-правовим актом, з метою захисту цілісності наших сервісів та захисту прав або з метою сприяння правоохоронним органам у розслідуванні злочинів та забезпеченні громадської безпеки .

Захист персональної інформації

Конс на Бі$ вживає всіх комерційно обґрунтованих заходів для запобігання несанкціонованому доступу до персональної інформації та даних, отриманих у процесі користування сайтом або послугами Конс на Бі$. Ми прагнемо захищати ваші персональні дані, проте ми закликаємо вас вживати всіх доступних запобіжних заходів для захисту ваших персональних даних під час їх передачі. Для цього частіше змінюйте паролі, використовуйте комбінації літер та цифр, а також користуйтеся безпечним браузером.

Забезпечення інформаційної безпеки дітей

Веб-сайт https://kons-na-bis.com/ та послуги Конс на Бі$ не орієнтовані на привернення уваги дітей та неповнолітніх. Конс на Бі$ навмисно не займається збором персональних даних дітей та осіб віком до 18 років і не надсилає їм жодних запитів на надання персональної інформації.

Доступ до інформації

Ви повністю контролюєте всю персональну інформацію, яку надаєте нам. Ви маєте право в будь-якій час уточнити або змінити особисту інформацію, яку ми від вас отримали, або змінити налаштування отримання рекламної та маркетингової інформації від нас і наших партнерів. Ви маєте право в будь-який час попросити нас видалити всю зібрану про вас інформацію (право на забуття). Для цього надішліть нам повідомлення на електронну пошту, вказану нижче.

Посилання на інші сайти

Якщо ви відвідуєте сторонні сайти, які не обслуговуються Конс на Бі$, переходячи за посиланнями, розміщеними на нашому сайті, вам необхідно ознайомитися з умовами конфіденційності та іншими принципами роботи. Ми не несемо відповідальності за політику конфіденційності та практику збору даних інших компаній, і будь-яка інформація, яку ви надаєте таким компаніям, збирається ними відповідно до їхньої Політики конфіденційності.

Внесення змін до Політики конфіденційності

Ми маємо право в будь-який час вносити зміни до цієї політики, розмістивши на цій сторінці. Ми настійно рекомендуємо часто перевіряти цю сторінку та дату внесення останніх змін, зазначену у верхній частині сторінки.

У разі незгоди з будь-якими змінами, внесеними до політики, ви повинні припинити користуватися сайтом та послугами Конс на Бі$ і можете вимагати, щоб ми видалили вашу персональну інформацію.

Правила забезпечення конфіденційності персональних даних поширюються на всю персональну інформацію користувачів сайту https://kons-na-bis.com/ та клієнтів компанії Конс на Бі$, яку ми маємо, незалежно від методу збору та способу її отримання.

Правова інформація

Ця Політика конфіденційності відповідає вимогам законодавства України про захист персональних даних, а також вимогам законодавства більшості країн СНД та містить докладні відомості про дані, що збираються, цілі, способи їх збору, обробки, використання та захисту.

Наші контакти

ФОП Морозов Олександр Антонович

код ЄДРПОУ (ІПН) 2408817333

Юридична адреса: 09107, Київська обл., м. Біла Церква,

вул. Ярослава Мудрого, 16/2, 16

Ел. пошта: support@kons-na-bis.com

Телефон  +38 067 11 55 111

Припинення користування послугами

Ви можете припинити користуватися сайтом та/ або послугами у будь-який час без зазначення причини, у порядку та на умовах, викладених у цьому документі.

Для припинення користування платними послугами, зверніться до служби підтримки користувачів за допомогою e-mail або за телефоном, зазначеним на сайті.

Будь ласка, зверніть увагу, після того, як ви відмовилися від послуг (розірвали договір), ви втрачаєте доступ до всього придбаного контенту та доступних послуг. Якщо на момент розірвання договору (на момент припинення угоди) ви все ще маєте доступ до послуг, або ж маєте сертифікат або білет на відвідування живого заходу, вартість оплачених, але фактично не використаних вами послуг не повертається.

Ми залишаємо за собою право розірвати угоду з вами без зазначення причин, за умови направлення вам письмового повідомлення, не пізніше ніж за два (2) тижні до запланованої дати її розірвання. У будь-якому разі, дія договору не може бути припинена раніше закінчення терміну надання послуг.

Ми можемо у будь-який час анулювати укладену з Вами угоду (договір) якщо:

(А) ви грубо порушуєте Умови договору (або вчиняєте дії, що свідчать про ваше небажання чи нездатність дотримуватися Умов), або

(Б) ми змушені зробити це за вимогами законодавства (наприклад, якщо надання послуг є незаконним або перестає бути законним), або

(В) компанія Конс на Бі$ припиняє надання послуг у країні, в якій ви проживаєте або користуєтеся послугами, або

(Г) надання послуг стає нерентабельним (на нашу думку).

Якщо ви спробуєте втрутитися в роботу сайту, серверів та інших автоматизованих систем Конс на Бі$ або порушите Умови стосовно захисту нашої інтелектуальної власності, або якщо ми запідозримо вас у цьому, ми можемо призупинити надання послуг, або повністю заблокувати вам доступ до сайту та послуг.

Одностороння відмова від договору з вагомих підстав

Кожна сторона має право відмовитися від договору в односторонньому порядку з вагомих підстав.

Зокрема, ми маємо право анулювати ваш акаунт та розірвати угоду або скасувати вашу підписку, якщо ви повторно або грубо порушуєте Умови договору, а також у разі виникнення заборгованості з оплати послуг.

Умови бронювання (замовлення) послуг

Бронюючи послуги компанії Конс на Бі$, ви оформлюєте раннє замовлення на отримання послуг за зниженою ціною, за умови сплати вартості бронювання. Залишок вартості послуг ви зобов'язуєтеся внести в строки і на умовах акційної пропозиції, опублікованої на нашому сайті або в письмових повідомленнях, що вам надсилаються.

Зверніть увагу, внесена вами сума (вартість бронювання) вважається гарантійним платежем і передається вами в рахунок належних платежів, на доказ укладання договору та забезпечення його виконання. Якщо ви повністю не сплатите заброньовані послуги у зазначений термін, ми утримаємо всю суму гарантійного платежу — вартість бронювання не повертається.

Інформація про постачальника послуг

ФОП Морозов Олександр Антонович

код ЄДРПОУ (ІПН) 2408817333

Юридична адреса: 09107, Київська обл., м. Біла Церква,

вул. Ярослава Мудрого, 16/2, 16

Ел. пошта: support@kons-na-bis.com

Телефон  +38 067 11 55 111

Застереження та попередження

Попередження про авторське право

Весь контент цього веб-сайту, особливо зображення, відео та тексти, опубліковані на ньому, захищені авторським правом. Їх повне чи часткове поширення, зміна чи копіювання без попередньої письмової згоди Конс на Бі$ заборонено.

Авторські права та виняткові права на використання контенту належать компанії Конс на Бі$. Усі права захищені або у будь-якому разі належать нам. На веб-сайті також є зображення, захищені авторським правом та належать третім особам.

Будь-яке порушення авторських та суміжних прав переслідується відповідно до законодавства України та міжнародного законодавства та тягне за собою настання цивільної, адміністративної та кримінальної відповідальності.

Попередження про зовнішній вміст

Незважаючи на те, що ми ретельно перевіряємо контент, ми не несемо відповідальності за матеріали на сторонніх сайтах, посилання на які представлені на нашому сайті. За контент таких сайтів відповідають виключно їхні власники.

На всі назви брендів та товарні знаки, що згадуються в інтернет-пропозиції, включаючи назви брендів та товарні знаки, що належать третім особам, поширюється дія законодавства, що застосовується, щодо товарних знаків та прав власності відповідних зареєстрованих власників. Згадування таких назв брендів та товарних знаків не означає, що вони не захищені правами третіх осіб.

Обмеження відповідальності

Конс на Бі$ не несе відповідальності за актуальність, правильність, повноту та якість інформації, що надається. Матеріальні та нематеріальні позови до Конс на Бі$, пов'язані з використанням або відмовою від використання невірної чи неповної інформації, не приймаються, за винятком випадків, коли є докази навмисності або грубої недбалості з боку Конс на Бі$. Усі пропозиції можуть змінюватися і мають необов'язковий характер.

Конс на Бі$ залишає за собою право змінювати, доповнювати або видаляти пропозиції повністю або частково без попереднього повідомлення, а також припинити публікацію таких тимчасово або назавжди.

©2013 - 2023 Конс на Бі$ Всі права захищені.